Skip to content

WARSZTATY

Oferujemy szeroką ofertę warsztatów i spotkań grupowych, zarówno dla studentów, jak i wykładowców. Warsztaty obejmować będą szeroka problematykę wzbogacającą wiedzę i umiejętności uczestników w zakresie kompetencji społecznych, komunikacyjnych, umiejętności radzenia sobie ze stresem, relaksacji i wielu innych. Jednocześnie jest to też forma funkcjonowania w grupie, nawiązywania relacji i współpracy.

Warsztaty i spotkania stanowią odpowiedź na zapotrzebowanie studentów. Jesteśmy więc otwarci na sugestie, zachęcamy do ich zgłaszania. Dlatego też udostępniony zostaje specjalny formularz, w którym można zasugerować tematykę potrzebnych warsztatów (FORMULARZ).

Dodatkowo w semestrze zimowym prowadzimy WARSZTATY ADAPTACYJNE dla studentów pierwszego roku, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z Uniwersytetem Szczecińskim. Mają one na celu wydłużenie okresu adaptowania się do nowych warunków poprzez możliwość uczestnictwa w zajęciach integracyjnych, wspomagających komunikację i poznawania nowych oraz współpracę w nowy środowisku.

Kontakt:

  • wir@usz.edu.pl
  • barbara.chojnacka@usz.edu.pl
Skip to content