Skip to content

Koła naukowe

Koła naukowe w US

Koła naukowe działające w Uniwersytecie Szczecińskim to organizacje studenckie i doktoranckie, które dają wiele możliwości rozwoju młodym i ambitnym studentom naszej uczelni.

Obecnie działa około stu takich organizacji na siedmiu wydziałach US. Jeśli chcesz się dowiedzieć jak wstąpić do takiego koła, co możesz w nim robić i jakie daje ci to możliwości rozwoju, jesteśmy do twojej dyspozycji.

Informacje szczegółowe jakie koła i gdzie działają znajdziesz na stronach internetowych swojego wydziału.

Gdzie, co, jak

Jeśli nie do końca jeszcze wiesz co chcesz robić i jak to sobie wyobrażasz, zgłoś się do Koordynatora uczelnianych organizacji studenckich i doktoranckich Uniwersytetu Szczecińskiego.

Pomagamy również w założeniu koła, zwracamy uwagę na to co i jak należy zrobić aby w sposób zgodny z regulacjami wewnętrznymi uczelni można było założyć i z sukcesami prowadzić organizację studencką jaką jest koło naukowe. Informacje ogólne można znaleźć na stronach Rektoratu Uniwersytetu Szczecińskiego w zakładce Studenci US, Uczelniane organizacje studenckie gdzie do pobrania jest regulamin i dokumentacja związana z działalnościami kół naukowych.

Znajdują się tam też informacje dotyczące kontaktu z Działem Spraw Studenckich, gdzie można uzyskać pomoc w przypadku pytań natury formalnej. Link do strony.

Więcej informacji

Kontakt: Koordynator uczelnianych organizacji studenckich i doktoranckich Uniwersytetu Szczecińskiego

dr Marcin Janowski

marcin.janowski@usz.edu.pl

Skip to content